NEDĚLE 11.4.2021    
  FOTBAL    
12:15 FC Utrecht-Feyenoord Rotterdam Arena Sport1,AD Sports2 Fotbal-1.Nizozemská Liga
12:15 Debrecen VSC-Nyíregyháza Spartacus M4 Sport(0.8*w,9*e) Fotbal-2.Maďarská Liga
12:30 Inter Milán-Cagliari Digi Sport 3 CZ/SK Fotbal-1.Italská Liga
13:00 Burnley-Newcastle United Premier Sport Fotbal-1.Anglická Liga
13:00 Stade Rennes-FC Nantes Nova Sport2 Fotbal-1.Francouská Liga
13:30 Würzburger Kickers-1.FC Norimberg Digi Sport 1 CZ/SK Fotbal-2.Německá Liga
13:30 Osnabrück-Eintracht Braunschweig Digi Sport 6(DIGI2GO) Fotbal-2.Německá Liga
13:30 Hannover 96-Heidenheim Digi Sport 7(DIGI2GO) Fotbal-2.Německá Liga
14:00 České Budějovice-Zbrojovka Brno O2 TV Fotbal Fotbal-1.Česká Liga
14:00 Villarreal-Osasuna Pamplona Digi Sport 2 CZ/SK Fotbal-1.Španělská Liga
14:30 VVV Venlo-PSV Eindhoven Arena Sport1,AD Sports2 Fotbal-1.Nizozemská Liga
14:30 Diósgyőri VTK-Paksi FC M4 Sport(0.8*w,9*e) Fotbal-1.Maďarská Liga
15:00 Zira-Keshla CBC Sport(46*e) Fotbal-1.Ázerbajdžánská Liga
15:00 Umraniyespor-Bursaspor TRT Spor(7*e,42*e) Fotbal-2.Turecká Liga
15:00 West Ham United-Leicester City Premier Sport Fotbal-1.Anglická Liga
15:00 AS St.Étienne-Girondins Bordeaux Nova Sport2 Fotbal-1.Francouská Liga
15:00 Juventus Turín-FC Janov Digi Sport 3 CZ/SK Fotbal-1.Italská Liga
15:00 Sampdoria Janov-SSC Neapol Digi Sport 8(DIGI2GO) Fotbal-1.Italská Liga
15:00 Hellas Verona-Lazio Řím Digi Sport 9(DIGI2GO) Fotbal-1.Italská Liga
15:30 Schalke 04-Augsburg Digi Sport 1 CZ/SK Fotbal-1.Německá Liga
16:00 FK Teplice-Mladá Boleslav O2 TV Fotbal Fotbal-1.Česká Liga
16:00 DAC Dunajská Streda-Slovan Bratislava Orange Sport Fotbal-1.Slovenská Liga(O Titul)
16:00 FC Vaduz-FC Sion Arena Sport2 Fotbal-1.Švýcarská Liga
16:15 Valencia-Real Sociedad Digi Sport 2 CZ/SK Fotbal-1.Španělská Liga
16:45 RKC Waalwijk-Ajax Amsterdam Arena Sport1,AD Sports2 Fotbal-1.Nizozemská Liga
17:00 AS Monaco-Dijon FCO Nova Sport2 Fotbal-1.Francouská Liga
17:00 Zalaegerszegi TE-Budapešť Honvéd M4 Sport(0.8*w,9*e) Fotbal-1.Maďarská Liga
17:00 Renaissance Zemamra-Y.Berrechid Arryadia(7*w,26*e) Fotbal-1.Marocká Liga
17:15 Qarabagh-Sumqayit CBC Sport(46*e) Fotbal-1.Ázerbajdžánská Liga
17:30 Tottenham Hotspur-Manchester United Premier Sport Fotbal-1.Anglická Liga
18:00 1.FC Kőln-Mainz 05 Digi Sport 1 CZ/SK Fotbal-1.Německá Liga
18:00 AS Řím-Bologna Digi Sport 3 CZ/SK Fotbal-1.Italská Liga
18:00 Erzurumspor-Besiktas Istanbul Sport1 CZ Fotbal-1.Turecká Liga
18:00 Adanaspor-Ankaraspor TRT Spor(7*e,42*e) Fotbal-2.Turecká Liga
18:00 SK Rapid Vídeň-Red Bull Salzburg Arena Sport2(ReLive) Fotbal-1.Rakouská Liga
18:30 Slávia Praha-AC Sparta Praha O2 TV Sport,O2 TV Fotbal Fotbal-1.Česká Liga
    Orange Sport  
18:30 Real Valladolid-Granada Digi Sport 2 CZ/SK Fotbal-1.Španělská Liga
19:15 Chabab Mohammedia-Olympique de Safi Arryadia(7*w,26*e) Fotbal-1.Marocká Liga
20:00 Sheffield United-Arsenal Londýn Premier Sport Fotbal-1.Anglická Liga
20:15 Rakousko-Finsko ORF Sport+ Fotbal(Ž)-Přátelský Zápas
  Sonnenseestadion,Kapacita:5000,Ritzing    
20:45 Fiorentina-Atalanta Bergamo Digi Sport 2 CZ/SK Fotbal-1.Italská Liga
21:00 Real Betis-Atlético Madrid Digi Sport 1 CZ/SK,CBC Sport Fotbal-1.Španělská Liga
21:30 FUS Rabat-Moghreb Tetouan Arryadia(7*w,26*e) Fotbal-1.Marocká Liga
  HOKEJ    
14:00   O2 TV Sport,Orange Sport Hokej-Tipsport(ČR) Extraliga(SF)
15:00 Leksands IF-Örebro HK Sport1 CZ Hokej-SHL(Švédská) Liga(ČF)
16:00 AK Bars Kazaň-Avangard Omsk(5.z.) Sport2 CZ Hokej-KHL(Play Off)
17:00   ČT Sport Hokej-Tipsport(ČR) Extraliga(SF)
20:05 Philadelphia Flyers-Buffalo Sabres Nova Sport2 Hokej-NHL
ne/po 02:05 Nashville Predators-Dallas Stars Nova Sport1 Hokej-NHL
  TENIS,STOLNÍ TENIS    
11:00 ATP Sardegna Open Cagliari(Itálie) Super Tennis TV(9*e) Tenis-Finále
12:00 ATP Andalucia Open Marbella(Španělsko) Eurosport 2,Super Tennis TV Tenis-Finále
14:00 ATP Monte Carlo Masters(Monaco) Eurosport 2 Tenis
17:00 WTA Copa Colsanitas Bogota(Kolumbie) O2 TV Tenis,Super Tennis TV Tenis-Finále
17:00 Wels-Stockerau ORF Sport+ Stolní Tenis(M)-1.Rakouská Liga
19:00 WTA Volvo Car Open Charlstone(USA) O2 TV Tenis,STV2 Tenis-Finále
    Super Tennis TV(9*e)  
  MOTORISMUS    
12:30 Formule E Řím(Itálie) Eurosport CZ,ORF1(12:55) Motorismus-Závod
  BASKETBAL    
14:15 Turk Telekom-Gaziantep TRT Spor2(7*e,42*e) Basketbal(M)-1.Turecká Liga
15:00 MHP RIESEN Ludwigsburg-FS Frankfurt Sport1 GER Basketbal(M)-1.Německá Liga
19:30   M4 Sport(0.8*w,9*e) Basketbal(M)-Maď.Pohár(F)
20:45 Brindisi-Olimpia Milán Rai Sport(13*e) Basketbal(M)-1.Italská Liga
21:05 Denver Nuggets-Boston Celtics Nova Sport2 Basketbal(M)-NBA
  HÁZENÁ    
13:30 SG Flensburg Handewitt-SC DHfK Leipzig Nova Sport1 Házená(M)-1.Německá Liga
14:00 Rostov na Donu-Vipers Kristiansand(2.z.) Sport2 CZ Házená(Ž)-Liga Mistrů(ČF)
18:30 CSKA Moskva-CSM Bukurešť(27:32) Sport2 CZ(Záznam) Házená(Ž)-Liga Mistrů(ČF)
  VOLEJBAL    
17:00 Berlin Volleys-VfB Friedrichshafen(2.z.) Sport1 GER Volejbal(M)-1.Německá Liga(F)
18:00   Rai Sport(13*e) Volejbal(M)-1.Italská Liga(SF)
  CYKLISTIKA    
17:30 Závod Okolo Turecka Eurosport(Záznam) Cyklistika-1.Etapa
  Nevsehir-Urgup(167.3km,Rovinatá Etapa)    
  CURLING    
ne/po 00:00   Eurosport Curling(M)-MS Calgary(Finále)
  VZPÍRÁNÍ    
12:00 ME Vzpírání Moskva(Rusko) Eurosport Germany(19.2*e) (Ž)-nad 87kg
15:00 ME Vzpírání Moskva(Rusko) Eurosport (M)-nad 105kg
  GOLF    
20:00 Masters 2021 Augusta ČT Sport Golf-Finálové Kolo
  VESLOVÁNÍ    
11:15 ME Veslování Varese(Itálie) ČT Sport Veslování